Natasha Theodoridou 12 Nisan’da Haliç Kongre Merkezi sahnesinde

Yunan müziğinin güçlü sesi Natasha Theodoridou, 12 Nisan’da Haliç Kongre Merkezi sahnesinde Türkiye’deki hayranlarıyla buluşuyor.


Feriköy Sanat ve Kültür Sevenler Derneği’nin 25. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Türkiye’de ilk kez konser verecek olan Yunan müziğinin (laiko tragoudi) ünlü yorumcusu Natasha Theodoridou, hayranlarına unutlmaz bir müzik deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Natasha Theodoridou, Yunanistan’da dinlenme rekorları kıran şarkılarının yanı sıra kariyerinin başlangıcından itibaren sonsuz sevgi ve sadakatla bağlı olduğu Yunan müziğinin eski ve unutulmayan parçalarını da seslendirecek.

Günümüz Yunan müziğinin önde gelen sanatçılarından biri olan Natasha Theodoridou, çıkardığı albümlerle üst üste başarılara imza atarak herkesin kalbinde yer eden şarkıların yorumcusu olmayı başardı. Ünlü Yunan sanatçılarla yaptığı iş birlikleriyle repertuvarını zenginleştiren Natasha Theodoridou, hayranlık uyandıran şarkıları ve sahne performansıyla geniş kitlelerin beğenisini kazandı.

2013 yılında çıkardığı S’agapo albümü, müzik eleştirmenleri tarafından son yılların en iyi albümü olarak nitelendirildi. S’agapo (Seni Seviyorum), Yunan müziğinin usta bestecisi Antonis Vardis ve ünlü söz yazarı Vasilis Giannopoulos’un imzasını taşıyan 12 parçadan oluşuyor.

Haliç Kongre Merkezi
Eski Karaağaç Cad.
HALICIOĞLU / İstanbul

Bilet


Natasha Theodoridou 12 Nisan 2014 de Haliç… από ykn16